Czym jest leasing wyposażenia hoteli i restauracji?

Leasing wyposażenia hoteli i restauracji to jeden z korzystniejszych sposobów na koszta wynikające z zakupu niezbędnych sprzętówLeasing jest niezwykle wygodną oraz szybką metodą finansowania dla lokali gastronomicznych lub obiektów hotelowych. Sukcesywnie pomoże każdemu właścicielowi wyposażyć swój budynek w odpowiedni sposób, bez konieczności zmniejszania wydatków kosztem jakości wyposażenia. Wizerunek lokalu stanowi naszą wizytówkę, która jest jednym z podstawowych elementów jakie przyciągają  nowych klientów. Odpowiednio dobrane wyposażenie idealnie odzwierciedli charakter miejsca i sprawi, że nasi pracownicy, a także klienci, będą czuli się w nim niezwykle komfortowo i z przyjemnością powrócą.
W ramach współpracy z Naszą firmą możesz zdecydować się na leasing urządzeń i wyposażenia nowego lub używanego. Dokładamy wszelkich starań, aby dać Ci możliwie swobodny wybór oraz największą ilość ofert leasingowych.
Nie zamykamy drzwi przed młodymi przedsiębiorcami. Z naszej oferty mogą skorzystać firmy, które działają na rynku minimum pół roku. Dodatkowo uproszczone procedury decyzyjne oraz szybki sposób zawierania umów powodują, że współpraca z Nami jest szybka, transparentna i korzystna.

Warunki leasingu hoteli i restauracji

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Finansowanie 100% wartości przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 0%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Dlaczego warto wybrać
leasing w naszej firmie?

sprawdź korzyści

Oferta ubezpieczenia

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi wyposażenia hoteli  i restauracji, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

Poznaj ofertę ubezpieczeń

Szukasz najlepszej oferty leasingu?

Napisz do Nas, chętnie znajdziemy ją razem!


Dlaczego my?

22 firmy leasingowe to gwarancja najlepszej oferty!

Poznaj szczegóły