Czym jest leasing wyposażenia hoteli i restauracji?

Leasing wyposażenia hoteli i restauracji to jeden z korzystniejszych sposobów na koszta wynikające z zakupu niezbędnych sprzętówLeasing jest niezwykle wygodną oraz szybką metodą finansowania dla lokali gastronomicznych lub obiektów hotelowych. Sukcesywnie pomoże każdemu właścicielowi wyposażyć swój budynek w odpowiedni sposób, bez konieczności zmniejszania wydatków kosztem jakości wyposażenia. Wizerunek lokalu stanowi naszą wizytówkę, która jest jednym z podstawowych elementów jakie przyciągają  nowych klientów. Odpowiednio dobrane wyposażenie idealnie odzwierciedli charakter miejsca i sprawi, że nasi pracownicy, a także klienci, będą czuli się w nim niezwykle komfortowo i z przyjemnością powrócą.
W ramach współpracy z Naszą firmą możesz zdecydować się na leasing urządzeń i wyposażenia nowego lub używanego. Dokładamy wszelkich starań, aby dać Ci możliwie swobodny wybór oraz największą ilość ofert leasingowych.
Nie zamykamy drzwi przed młodymi przedsiębiorcami. Z naszej oferty mogą skorzystać firmy, które działają na rynku minimum pół roku. Dodatkowo uproszczone procedury decyzyjne oraz szybki sposób zawierania umów powodują, że współpraca z Nami jest szybka, transparentna i korzystna.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu hoteli i restauracji

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Finansowanie 100% wartości przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 10-15%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu hoteli i restauracji

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi wyposażenia hoteli  i restauracji, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę