Czym jest architektura finansowa?

Wyobraźmy sobie, że przychodzi do nas klient z zamiarem zawarcia umowy leasingowej. W trakcie rozmowy okazuje się, że ów klient zamierza również starać się o dotacje unijne. Wobec takiej sytuacji oferujemy klientowi kompleksowe, uzupełniające się rozwiązanie z zakresu wszystkich interesujących go produktów finansowych.

Tworząc komplementarną i indywidualną ofertę skierowaną do naszego klienta, umożliwiamy mu skorzystanie z dogodnych warunków oraz połączenia kilku produktów w jedną całość. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, m.in.:

  • łatwiejsze zarządzanie produktami finansowymi
  • przejrzyste warunki
  • możliwość skupienia w jednym produkcie kilku pomniejszych
  • świetnie sprofilowane warunki umowy
  • Mniejszą ilość rozbieżnych formalności.

To tylko nieliczne zalety dobrze przemyślanej i implementowanej architektury finansowej. Korzyści wynikłe ze wdrażania produktów finansowych wedle jej zasad są widoczne przez cały okres zawiązanej umowy.

Czym charakteryzuje się dobra architektura finansowa?

Odpowiednie zaprojektowanie oraz wdrażanie kompletnych i optymalnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych nie należy do prostych zadań. Wymaga to doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności sprawnej manipulacji produktami, oraz ich warunkami. Poza tym wdrażanie architektury finansowej wymaga również elastyczności oraz umiejętności nawiązywania odpowiednich relacji z każdym typem klienta, oraz usługodawcy.

Nasi eksperci wiedzą, jak najkorzystniej łączyć i zarządzać różnymi produktami finansowymi w celu dostarczenia najlepszego możliwego rozwiązania, które satysfakcjonuje klientów i daje im możliwość uzyskania najlepszych warunków.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z Nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz niejasności związane z łączeniem produktów finansowych.

01

Najszybciej

Decyzja leasingowa już w 24h! Nowe auto już w 5 dni, z rejestrą.

02

Najtaniej

Przegląd 22 firm gwarantuje świetną ratę leasingową.

03

Najbezpieczniej

Oferujemy wsparcie i doradztwo w trakcie trwania umowy.

04

Najłatwiej

Przprowadzimy Cię przez cały proces, bez wychodzenia z domu!