Architektura Finansowa

Poznaj nas bliżej, poznaj Master Leasing!

Czym jest architektura finansowa?

Wyobraźmy sobie, że przychodzi do nas klient z zamiarem zawarcia umowy leasingowej. W trakcie rozmowy okazuje się, że ów klient zamierza również starać się o dotacje unijne. Wobec takiej sytuacji oferujemy klientowi kompleksowe, uzupełniające się rozwiązanie z zakresu wszystkich interesujących go produktów finansowych.

Tworząc komplementarną i indywidualną ofertę skierowaną do naszego klienta, umożliwiamy mu skorzystanie z dogodnych warunków oraz połączenia kilku produktów w jedną całość. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, m.in.:

  • łatwiejsze zarządzanie produktami finansowymi
  • przejrzyste warunki
  • możliwość skupienia w jednym produkcie kilku pomniejszych
  • świetnie sprofilowane warunki umowy
  • Mniejszą ilość rozbieżnych formalności.

To tylko nieliczne zalety dobrze przemyślanej i implementowanej architektury finansowej. Korzyści wynikłe ze wdrażania produktów finansowych wedle jej zasad są widoczne przez cały okres zawiązanej umowy.

Szybko

Decyzja leasingowa w 24h, odbiór auta w 5 dni z rejestracją pojazdu, a w przypadku maszyn nawet 3 dni.

tanio

Przegląd 22 firm gwarantuje najlepsze warunki finansowania na to, czego potrzebujesz.

łatwo

Przeprowadzimy Cię przez cały proces leasingowy bez zbędnego wychodzenia z domu!

bezpiecznie

Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie i doradztwo podczas trwania umowy leasingowej.

Czym charakteryzuje się dobra architektura finansowa?

Odpowiednie zaprojektowanie oraz wdrażanie kompletnych i optymalnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych nie należy do prostych zadań. Wymaga to doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności sprawnej manipulacji produktami, oraz ich warunkami. Poza tym wdrażanie architektury finansowej wymaga również elastyczności oraz umiejętności nawiązywania odpowiednich relacji z każdym typem klienta, oraz usługodawcy.

Nasi eksperci wiedzą, jak najkorzystniej łączyć i zarządzać różnymi produktami finansowymi w celu dostarczenia najlepszego możliwego rozwiązania, które satysfakcjonuje klientów i daje im możliwość uzyskania najlepszych warunków.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z Nami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz niejasności związane z łączeniem produktów finansowych.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty
zamów rozmowę