Leasing Sprzętu Medycznego

Czym jest leasing sprzętu medycznego?

Sprzęt medyczny dla prywatnej kliniki, na wyposażenie szpitala publicznego bądź gabinetu lekarskiego można nabywać za środki własne, właściciela danej placówki, przy udziale dotacji celowych z budżetu państwa, na kredyt bankowy, jak również z wykorzystaniem leasingu. Leasing umożliwia nam sfinansowanie kupna środków trwałych na potrzeby przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych, wykluczając przy tym obowiązek lokowania dużych środków finansowych. Podczas kupna sprzętu medycznego, tak jak i w przypadku pozostałych przedmiotów leasingu, występuje opłata tzw. czynszu inicjalnego, co możemy traktować jako wpłatę własną leasingobiorcy.

Leasing sprzętu medycznego mamy możliwość przeprowadzenia przy zastosowaniu leasingu operacyjnego bądź finansowego. Zdecydowanie najczęściej, placówki medyczne decydują się przy tym na drugą z opcji, ponieważ leasing finansowy daje możność wykonywania odpisów amortyzacyjnych od przedmiotu leasingu i wliczania do kosztów pozyskania zarobków części odsetkowej raty leasingowej, co obniża podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu sprzętu medycznego

  • Okres leasingu do 84 miesięcy
  • Finansowanie 100% wartości przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 0%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu sprzętu medycznego

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia sprzętu medycznego

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi sprzęt medyczny, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę