Czym jest leasing samochodów ciężarowych?

We flotach przedsiębiorstw przemysłowych oraz produkcyjnych niezwykle użyteczne okazują się samochody ciężarowe. W mnóstwie firm muszą one znajdować się w składzie bazowego oprzyrządowania. W celu ich nabycia istnieje możliwość posłużenia się sposobem finansowania za pośrednictwem leasingu. Leasing jest alternatywną względem kredytu bankowego metodą finansowania projektu inwestycyjnego w przedsiębiorstwach. Dla firm jednym z najbardziej rozchwytywanych zdecydowanie pozostaje leasing samochodów ciężarowych.

Za daną opcją przemawia sposobność zaangażowania relatywnie niewielkiego wkładu własnego, możliwość zmiany wartości dokonywanych rat podczas trwania umowy oraz znacznie mniej skomplikowana metodyka starania się o leasing w porównaniu do procedur kredytowych w bankach. Klient pragnący nabyć samochód ciężarowy przy wykorzystaniu leasingu nie ma obowiązku przechodzić przez zawiłe formalności. Przebieg sprawdzenia wiarygodności i zdolności kredytowej w firmach leasingowych jest ułatwiony, co znacznie przyspiesza czas oczekiwania na otrzymanie samochodu ciężarowego w ramach leasingu. W przypadku leasingu, przedsiębiorstwo odnosi mnóstwo korzyści podatkowych i finansowych, co niemożliwym jest, gdy finansuje się kupno samochodu ciężarowego za pieniądze pochodzące z kredytu bankowego lub gotówkę.

Warunki leasingu samochodów ciężarowych

  • Okres leasingu do 84 miesięcy
  • Nieograniczona wartość przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 5%
  • Leasing samochodów nowych i używanych
  • Decyzja nawet w 24h

Dlaczego warto wybrać
leasing w naszej firmie?

sprawdź korzyści

Oferta ubezpieczenia

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi samochody ciężarowe, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

Poznaj ofertę ubezpieczeń

Szukasz najlepszej oferty leasingu?

Napisz do Nas, chętnie znajdziemy ją razem!


Dlaczego my?

22 firmy leasingowe to gwarancja najlepszej oferty!

Poznaj szczegóły