Leasing Samochodów Ciężarowych

Czym jest leasing samochodów ciężarowych?

We flotach przedsiębiorstw przemysłowych oraz produkcyjnych niezwykle użyteczne okazują się samochody ciężarowe. W mnóstwie firm muszą one znajdować się w składzie bazowego oprzyrządowania. W celu ich nabycia istnieje możliwość posłużenia się sposobem finansowania za pośrednictwem leasingu. Leasing jest alternatywną względem kredytu bankowego metodą finansowania projektu inwestycyjnego w przedsiębiorstwach. Dla firm jednym z najbardziej rozchwytywanych zdecydowanie pozostaje leasing samochodów ciężarowych.

Za daną opcją przemawia sposobność zaangażowania relatywnie niewielkiego wkładu własnego, możliwość zmiany wartości dokonywanych rat podczas trwania umowy oraz znacznie mniej skomplikowana metodyka starania się o leasing w porównaniu do procedur kredytowych w bankach. Klient pragnący nabyć samochód ciężarowy przy wykorzystaniu leasingu nie ma obowiązku przechodzić przez zawiłe formalności. Przebieg sprawdzenia wiarygodności i zdolności kredytowej w firmach leasingowych jest ułatwiony, co znacznie przyspiesza czas oczekiwania na otrzymanie samochodu ciężarowego w ramach leasingu. W przypadku leasingu, przedsiębiorstwo odnosi mnóstwo korzyści podatkowych i finansowych, co niemożliwym jest, gdy finansuje się kupno samochodu ciężarowego za pieniądze pochodzące z kredytu bankowego lub gotówkę.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu samochodów ciężarowych

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Nieograniczona wartość przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 5%
  • Leasing samochodów nowych i używanych
  • Decyzja nawet w 24h 

Korzyści leasingu samochodów ciężarowych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia samochodów ciężarowych

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi samochody ciężarowe, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę