Leasing komputerów i sprzętu IT

Czym jest leasing komputerów i sprzętu IT

Rozwój technologiczny na rynku sprzętu IT jest bardzo aktualnie bardzo prężny. Dostępność innowacyjnych rozwiązań i zastosowanie ich w obecnej działalności przedsiębiorstwa to fundament biznesu. Ażeby bezpiecznie i prędko zaopatrzyć swoją firmę w nowoczesne technologie informatyczne, świetną opcją jest postawienie na leasing komputerów i sprzętu IT.

Leasing jest niezwykle opłacalną i kuszącą formą korzystania z komputerów, gdyż umożliwia uniknięcie kłopotu z obniżeniem wartości nabytego sprzętu.

Technologie informatyczne funkcjonują coraz krócej, a świeże wersje oprogramowania pojawiają się co najmniej raz w ciągu dwóch lat. Badania ukazują, że po 24 miesiącach każdy komputer posiada jedynie 60 procent mocy oraz właściwości obecnego ekwiwalentu.
Przy pomocy leasingu na sprzęt komputerowy, firma ma możliwość modernizowania go, bez posiadania pieniędzy i obniżania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Poza tym, poleasingowy sprzęt IT można sukcesywnie sprzedać i po raz kolejny zakupić znacznie nowszy sprzęt, który będzie spełniać obecne wymagania firmy.

Dzięki możliwościom, jakie niesie za sobą leasing sprzętu IT, również małe oraz średnie przedsiębiorstwa mają sposobność systematycznego aktualizowania sprzętu komputerowego.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu komputerów i sprzętu IT

  • Okres leasingu od 18 do 48 miesięcy
  • Minimalna wartość przedmiotu od 15 000zł
  • Wpłata początkowa już od 0%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu komputerów i sprzęt IT

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia sprzętu IT

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi urządzenia IT, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę