Leasing Maszyn Budowlanych

Czym jest leasing maszyn budowlanych?

Dzisiejszy rynek oferuje szeroki wybór różnego rodzaju maszyn budowlanych, a ich rozstrzał cenowy jest naprawdę ogromny ? od zaledwie kilku tysięcy złotych, aż po kilka milionów złotych. Jest zatem oczywiste, że olbrzymie koszta są utrudnieniami dla wielu przedsiębiorstw, zarówno tych małych oraz średnich, jak i znacznie większych. Tutaj na szczęście przychodzi im z pomocą leasing maszyn budowlanych, zarówno tych nowych, jak i używanych, który umożliwia sukcesywne wyposażenie firmy w niezbędny sprzęt, nie obciążając zbytnio naszego kapitału, gdyż harmonogram spłat jest zawsze elastyczny i dostosowany do możliwości oraz potrzeb danego przedsiębiorcy.

Odpowiednie maszyny są bowiem fundamentem każdej firmy budowlanej, dlatego też coraz więcej osób korzysta z tego nadzwyczaj korzystnego rozwiązania, jakim bezsprzecznie jest leasing. Ponadto niezwykle uproszczone formalności, połączone z pełnym wsparciem, gwarantują szybkie oraz skuteczne rozwinięcie każdego przedsiębiorstwa, co jest wspaniałym początkiem na drodze do osiągnięcia sukcesu w branży budowlanej.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu maszyn budowlanych

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Wiek maszyny nawet do 14 lat
  • Wpłata początkowa już od 5%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu maszyn budowlanych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia maszyn budowlanych

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi maszyny budowlane, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę