Leasing Maszyn Rolniczych

Czym jest leasing maszyn rolniczych?

Leasing maszyn rolniczych zyskuje coraz to większą popularność wśród rolników, ponieważ na tym rynku jest postrzegany za jedną z najbardziej korzystnych opcji finansowania sprzętu rolniczego. Wszystko dlatego, że koszty maszyn rzędy kilkudziesięciu bądź kilkuset tysięcy złotych są dla wielu rolników nie do pokrycia, a bez tego niestety, rozwój jakiegokolwiek gospodarstwa jest po prostu niemożliwy. Leasing jest doskonałą alternatywną dla kredytu bankowego, lecz ostateczna decyzja powinna zostać podjęta w oparciu o sytuację finansową oraz podatkową gospodarstwa rolnego.

Opcja ta rzecz jasna jest dostępna dla wszystkich, którzy od dawna prowadzą gospodarstwa, jak i również tych, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na tym rynku, ponieważ nierzadko może być to jedyna możliwa forma pomocy finansowej. Niepodważalnym argumentem przemawiającym za korzyściami płynącymi za skorzystaniem z opcji leasingu są niewątpliwe korzyści ekonomiczne – koszty prowadzonej działalności stanowią opłaty leasingowe. Ostateczna decyzja należy jednak do przedsiębiorcy i powinna być ona dokładnie przemyślana, w oparciu o fachowe doradztwo Naszych Specjalistów.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu maszyn rolniczych

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Nieograniczona wartość przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 5%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu maszyn rolniczych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia maszyn rolniczych

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi maszyny rolnicze, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę