Leasing Nieruchomości

Czym jest leasing nieruchomości?

Leasing nieruchomości jest relatywnie dość nowym zjawiskiem w naszej rzeczywistości gospodarczej. Leasing polega na przekazaniu prawa do użytkowania z danego dobra, w zamian za uiszczane opłaty. Firma leasingowa zakupuje wskazaną nieruchomość i przekazuje ją klientowi w użytkowanie. Umowa leasingowa jest całkiem podobna w swojej strukturze do umowy najmu, aczkolwiek zawarte jest niej dodatkowo prawo do nabycia nieruchomości umowy, po początkowo zdefiniowanej wartości po zakończeniu się umowy leasingowej. Umowy leasingu nieruchomości zazwyczaj podpisywane są na dość długie okresy czasu – nawet do kilkunastu lat.
W leasingu nieruchomości przedmiotem kontraktów są
wszelkiego rodzaju nieruchomości: hale produkcyjne, budynki biurowe, budynki przeznaczona pod wynajem, magazyny bądź też nawet i galerie handlowe. Firmy leasingowe finansują kupno albo refinansują koszt zakupu czy stworzenia istniejącej już nieruchomości. Dzięki temu klient ma możliwość wejścia w posiadanie wymarzonej nieruchomości bez konieczności ogromnego obciążenia finansowego i z dużą korzyścią podatkową.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu nieruchomości

  • Okres leasingu od 48 miesięcy
  • Minimalna wartość nieruchomości od 2 500 000zł
  • Wpłata początkowa ustalana indywidualnie
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe

Korzyści leasingu nieruchomości

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi nieruchomości, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę