Leasing samochodów dostawczych

Czym jest leasing samochodów dostawczych?

Samochody dostawcze są aktualnie najpopularniejszym przedmiotem leasingu pośród niewielkich oraz nowo powstałych przedsiębiorców. Jest to niewątpliwie najkorzystniejszy sposób finansowania, niezależnie od tego, czy firma ma zapotrzebowanie na większą ilość samochodów nowych, czy też gdy szukacie używanego samochodu osobowego. Leasing samochodów umożliwia wyposażenie firmy w niezbędne w dzisiejszych czasach pojazdy, unikając przy tym zmniejszenia zdolności kredytowej, jak również przede wszystkim naruszenia własnego kapitału. Dzięki wejściu w posiadanie odpowiednich aut, zadbamy nie tylko o sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, ale również i o jego pozytywne postrzeganie przez konsumentów. Należy tu podkreślić, iż warunki, które ubiegający o leasing samochodu musi spełnić są znacząco niższe aniżeli te, których wymagają od nas najemcy czy też kredytodawcy. Ponadto procedury związanie z leasingiem aut należą do najprostszych i są ograniczone do minimum, natomiast same spłaty są zawsze dopasowane do indywidualnych możliwości przedsiębiorstwa, dzięki czemu leasing stał się niezwykle popularny szczególnie w motoryzacji, podczas konstruowania floty pojazdów w firmie.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu samochodów dostawczych

  • Okres leasingu do 84 miesięcy
  • Nieograniczona wartość przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 0%
  • Wykup końcowy już od 1% wartości
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu samochodów dostawczych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia samochodów dostawczych

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi samochody osobowe, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę