Leasing Maszyn Leśnych

Czym jest leasing maszyn leśnych?

Przedsiębiorcy coraz częściej wybierają leasing jako metodę finansowania przy nabywaniu maszyn leśnych i rolniczych. Maszyny wykorzystywane przy pracach leśnych i w przemyśle drzewnym są bardzo popularne na rynku wtórnym, przez co bardzo łatwo uzyskać finansowanie na tego typu inwestycję.

Możemy zdecydować się na nową maszynę lub poszukać okazyjnych ofert wśród urządzeń używanych. Fachowo i rzetelnie doradzimy państwu przy wyborze oferty najbardziej odpowiadącej danemu przedsiębiorstwu, dopasujemy odpowiednią wysokość rat i wyjaśnimy zasady, na jakich oparta jest zawierana umowa. Warto pamiętać, że firmy leasingowe nie wymagają dużego wkładu własnego, co chroni przedsiębiorcę przed zamrożeniem dużego kapitału na okres spłaty. Nie bez znaczenia są też korzystne warunki podatkowe przy leasingu ? bez wątpienia to świetny wybór zarówno dla mniejszych, jak ich większych firm.

Zamów bezpłatną rozmowę ze specjalistą!

Kiedy mamy się z Tobą kontaktować?

w

Uzyskaj oferty leasingu z 30 banków

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy ekspertów Master Leasing

Warunki leasingu maszyn rolniczych

  • Okres leasingu do 60 miesięcy
  • Nieograniczona wartość przedmiotu
  • Wpłata początkowa już od 5%
  • Raty równe, degresywne, sezonowe
  • Decyzja nawet w 24h

Korzyści leasingu maszyn leśnych

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe, dla każdego przedsiębiorcy. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to o wiele korzystniejsza forma finansowania niż kredyt.

NOWA FIRMA?

Poznaj program Master Leasing dla Nowych Firm, dowiedz się jakie warunki musi spełnić nowa działalność by uzyskać finansowanie.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów, zdobądź najlepsze warunki finansowania na praktycznie dowolny produkt!

Oferta ubezpieczenia maszyn leśnych w leasingu

Ze względu na współpracę z tak wieloma bankami i podmiotami finansującymi maszyny leśne, posiadamy bogatą ofertę ubezpieczeniową dla Twoich produktów leasingowych. Skorzystaj z pomocy przy wyborze ubezpieczenia, pamiętając, że jego koszt można włączyć w całkowity koszt leasingu i miesięczną ratę leasingową.
Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla Naszych Klientów!

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OFERTY LEASINGU?

DLACZEGO MY?

30 Firm – Gwarancja Najlepszej Oferty

zamów rozmowę