Leasing samochodów ciężarowych

Leasing samochodów ciężarowych

Twoja działalność wymaga od Ciebie wejścia w posiadanie nowoczesnych samochodów ciężarowych lub innych pojazdów do floty przedsiębiorstwa? Brakuje Ci gotówki na jednorazowy zakup tego typu sprzętu i rozważasz inne opcje zewnętrznego finansowania inwestycji?
Wybierz leasing. Jest to obecnie najpopularniejsza forma finansowania pojazdów w firmach w naszym kraju i za granicą. Oferujemy Ci doskonałą i elastyczną ofertę dostosowaną dla Ciebie. Proponujemy Ci korzystny leasing samochodów ciężarowych. O jakich zaletach mówimy?

  • kompleksowa umowa dotycząca jednego lub kilku pojazdów;
  • atrakcyjne i elastyczne raty;
  • możliwość wykupu pojazdu w świetnej cenie;
  • rozłożenie umowy leasingowej na okres, który najbardziej Ci odpowiada;
  • w pakiecie komplementarnie zawrzemy pakiety ubezpieczeń po konkurencyjnych cenach;
  • sam decydujesz, ile zamierzasz przeznaczyć na wpłatę wstępną.

To oczywiście tylko nieliczne spośród wszystkich zalet naszej oferty. Zachęcamy Cię do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami – przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę leasingu, skrojoną do Twoich potrzeb i możliwości.
Zapraszamy Cię również do przejrzenia naszych innych ofert leasingowych, dzięki którym będziesz w atrakcyjnym modelu finansowania zaopatrzyć się w sprzęt biurowy, sprzęt medyczny, urządzenia IT, czy maszyny budowlane. Dzięki długiej obecności na rynku jesteśmy w stanie zaoferować Ci najkorzystniejsze oferty w 100% dopasowane do Ciebie i Twojej działalności. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą propozycję leasingu.

Proces leasingowy

Znajdź produkt

Kto inny niż Ty sam, będzie wiedział lepiej czego dokładnie potrzebujesz w swojej firmie? Sam znajdź odpowiednie urządzenie lub auto.

Zadzwoń do Nas

Już wybrałeś? To teraz czas na znalezienie finansowania. Kontakt z Nami pozwoli uzyskać przegląd ofert z 22 firm leasingowych i najniższą ratę.

Ustal warunki

Sposobów konfiguracji leasingu jest bardzo wiele. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję wpłaty własnej i wykupu końcowego, pomożemy zyskać na podatku

Finalizacja

Złożenie wniosku i uzyskanie finansowania to poza podpisaniem umowy, ostatnie formalności. Wykonamy je za Ciebie, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowym sprzętem już następnego dnia

Warunki Leasingu

Warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o leasing, są wielokrotnie niższe od tych, które wymaga od nas kredytodawca lub najemca – w przypadku wyboru metody wynajmu długoterminowego. Często te dwie pozostałe formy finansowania zewnętrznego są poza zasięgiem młodych przedsiębiorców.

 

Leasing od pierwszego dnia prowadzonej działalności gospodarczej

Wpłaty początkowe już od 0% wartości przedmiotu

Okres leasingu do 60 m-cy

Leasing przedmiotów nowych i używanych

Raty równe, degresywne, sezonowe

Szybka decyzja w 24 h

Przedmioty leasingu

• Samochody ciężarowe powyżej 3,5 t
• Pojazdy specjalistyczne
• Ciągniki siodłowe
• Naczepy, przyczepy
• Pojazdy wolnobieżne

Korzyści z leasingu

Napisz do Nas!

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zmiany dotyczące leasingu muszą być potwierdzone pisemnie, dlatego chcąc je prowadzić należy odpowiedni wniosek wysłać mailem lub drogą pocztową.

Opłata drogowa jest dokonywana przez firmę leasingową, ale jej wysokość musi być oddana przez leasingobiorcę – otrzymuje on za to specjalną fakturę VAT.

Tak, jeśli są zatrudnieni na umowę o pracę. W pozostałych przypadkach należy wystąpić o specjalną zgodę

Właścicielem przedmiotu leasingu przez cały okres trwania umowy jest zawsze Finansujący. Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego Korzystający ma prawo nabycia przedmiotu za atrakcyjną cenę równą wartości końcowej.

Tak – pobierana jest opłata administracyjna z tytułu zmiany warunków umowy leasingu.