Leasing maszyn i urządzeń

Dzięki dużej elastyczności Naszej firmy i wychodzeniu naprzeciw potrzebom Naszych klientów oferujemy Ci leasing maszyn i urządzeń o dowolnym przeznaczeniu. Z nami możesz skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania zewnętrznego na dowolny sprzęt. Przedstaw nam swoją ofertę, a my w kilka chwil odniesiemy się do niej.
Dlaczego leasing u nas?
Leasing to obecnie najpopularniejsza forma finansowania zewnętrznego, na którą decydują się nie tylko młode przedsiębiorstwa, ale również firmy, które posiadają mocną pozycję na rynku. Atrakcyjne i elastyczne raty, możliwość wykupu urządzeń i maszyn po atrakcyjnej cenie, a także możliwość leasingu zarówno sprzętów nowych, jak i używanych powoduje, że nasza oferta zdecydowanie warta jest rozważenia.
Co zyskujesz, decydując się na Naszą ofertę leasingową?
Korzyści związanych z naszą indywidualną dla każdego przedsiębiorstwa ofertą jest naprawdę dużo. Zacznijmy jednak od podstaw. W ramach współpracy z naszą firmą leasingową zyskujesz:

  • dogodne warunki spłaty rat;
  • transparentną i spójną umowę;
  • korzystne pakiety ubezpieczeń;
  • możliwość zawarcia w umowie rat sezonowych;
  • fachowe doradztwo i mentoring związany z leasingiem.

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł na leasingowaną maszynę lub urządzenie. Gwarantujemy szybki proces decyzyjny oraz uproszczoną procedurę zawierania umowy leasingowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zupełnie za darmo.

Proces leasingowy

Znajdź produkt

Kto inny niż Ty sam, będzie wiedział lepiej czego dokładnie potrzebujesz w swojej firmie? Sam znajdź odpowiednie urządzenie lub auto.

Zadzwoń do Nas

Już wybrałeś? To teraz czas na znalezienie finansowania. Kontakt z Nami pozwoli uzyskać przegląd ofert z 22 firm leasingowych i najniższą ratę.

Ustal warunki

Sposobów konfiguracji leasingu jest bardzo wiele. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję wpłaty własnej i wykupu końcowego, pomożemy zyskać na podatku

Finalizacja

Złożenie wniosku i uzyskanie finansowania to poza podpisaniem umowy, ostatnie formalności. Wykonamy je za Ciebie, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowym sprzętem już następnego dnia

Warunki Leasingu

Warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o leasing, są wielokrotnie niższe od tych, które wymaga od nas kredytodawca lub najemca – w przypadku wyboru metody wynajmu długoterminowego. Często te dwie pozostałe formy finansowania zewnętrznego są poza zasięgiem młodych przedsiębiorców.

Finansowanie 100% wartości maszyn i urządzeń

Wiek do 10 lat

Okres leasingu do 60 m-cy

Szybka decyzja leasingowa

Minimum formalności

Przedmioty leasingu

• Maszyny poligraficzne i drukarskie
• Maszyny piekarnicze
• Maszyny do obróbki drewna i metalu
• Urządzenia gastronomiczne i spożywcze,
• Urządzenia diagnostyczne i warsztatowe
• Urządzenia do obróbki termicznej

Korzyści z leasingu

Napisz do Nas!

Najczęściej zadawane pytania

Główne korzyści dla przedsiębiorców zainteresowanych leasingiem:
• Raty leasingowe zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu firmy i pomniejszają podatek,
• Uzyskanie leasingu jest prostsze niż uzyskanie kredytu,
• Mniej formalności niż przy kredycie,
• Umowa leasingowa nie obciąża zdolności kredytowej firmy.

Tak, zgodnie z interpretacją Urzędów Skarbowych nabywcą przedmiotu za cenę sprzedaży równą wartości końcowej (WK) musi być Korzystający, czyli firma. W przypadku gdyby nabywcą była osoba fizyczna, sytuacja wyglądałaby tak, jak w przypadku wykupu przedmiotu leasingu przez osobę trzecią, a zatem cena sprzedaży byłaby równa aktualnej wartości rynkowej.

Tak, operacja ta polega na aneksowaniu już podpisanej umowy leasingu. Taka operacja jest zazwyczaj przeprowadzana po kilku latach użytkowania maszyny i podlega indywidualnej ocenie.

Tak – pobierana jest opłata administracyjna z tytułu zmiany warunków umowy leasingu.

Pozytywna opinia zostaje wysłana w momencie otrzymania pisemnego wniosku od leasingodawcy. Zawiera ona ilość umów leasingowych wraz z potwierdzeniem o nie zaleganiu z płatnościami. Ta czynność prawie zawsze wiąże się z opłatą określoną w Tabeli Opłat i Prowizji.