Leasing wyposażenia biur

Chcesz odmienić przestrzeń pracowniczą i stworzyć z biura doskonałą wizytówkę Twojej firmy, jednak brakuje Ci niezbędnych środków finansowych? To nie jest żaden problem! Nasza firma oferuje Ci kompleksowy leasing wyposażenia biur. Dzięki naszej ofercie tchniesz w swoje biuro nowe życie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby w ofercie leasingowej znalazły się wyłącznie najlepsze jakościowo meble biurowe oraz sprzęt biurowy.
Zapewniamy kompleksowe wyposażenie przestrzeni biurowej w dopasowane, nowoczesne i ergonomiczne meble oraz osprzęt i urządzenia biurowe. Z nami możesz zdecydować się na leasing używanych i nowych środków trwałych. Dajemy Ci niemal pełną swobodę w doborze przedmiotów, które znajda się w Twoim biurze.

Nasza oferta leasingowa jest kierowana nie tylko dla dojrzałych firm, ale również dla młodych przedsiębiorców. Oferujemy maksymalnie uproszczone procedury zawierania umowy leasingowej, a także niewielkie wymagania względem firm – wystarczy, że Twoja firma będzie obecna na rynku przez pół roku.
Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?
Jesteśmy sprawdzoną marką w branży leasingu. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz szeregowi zadowolonych klientów jesteśmy w stanie przedstawić Ci korzystną i w pełni dopasowaną umowę leasingową do Ciebie i Twojej firmy. Oferujemy Ci:

  • elastyczne raty sezonowe, równe i malejące;
  • atrakcyjne kwoty wykupu wyposażenia biurowego;
  • dodatkowe pakiety ubezpieczenia po świetnych cenach;
  • niewielkie opłaty inicjacyjne dostosowane do Ciebie;
  • dużą swobodę przy określaniu czasu trwania umowy.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty!

Proces leasingowy

Znajdź produkt

Kto inny niż Ty sam, będzie wiedział lepiej czego dokładnie potrzebujesz w swojej firmie? Sam znajdź odpowiednie urządzenie lub auto.

Zadzwoń do Nas

Już wybrałeś? To teraz czas na znalezienie finansowania. Kontakt z Nami pozwoli uzyskać przegląd ofert z 22 firm leasingowych i najniższą ratę.

Ustal warunki

Sposobów konfiguracji leasingu jest bardzo wiele. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję wpłaty własnej i wykupu końcowego, pomożemy zyskać na podatku

Finalizacja

Złożenie wniosku i uzyskanie finansowania to poza podpisaniem umowy, ostatnie formalności. Wykonamy je za Ciebie, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowym sprzętem już następnego dnia

Warunki Leasingu

Warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o leasing, są wielokrotnie niższe od tych, które wymaga od nas kredytodawca lub najemca – w przypadku wyboru metody wynajmu długoterminowego. Często te dwie pozostałe formy finansowania zewnętrznego są poza zasięgiem młodych przedsiębiorców.

Finansowanie 100% wartości wyposażenia

Okres leasingu do 60 miesięcy

Szybka decyzja leasingowa

Minimum formalności

Przedmioty leasingu

• Wyposażenie biur
• Wyposażenie sklepów
• Meble biurowe

Korzyści z leasingu

Napisz do Nas!

Najczęściej zadawane pytania

Główne korzyści dla przedsiębiorców zainteresowanych leasingiem:
• Raty leasingowe zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu firmy i pomniejszają podatek,
• Uzyskanie leasingu jest prostsze niż uzyskanie kredytu,
• Mniej formalności niż przy kredycie,
• Umowa leasingowa nie obciąża zdolności kredytowej firmy.

Tak, zgodnie z interpretacją Urzędów Skarbowych nabywcą przedmiotu za cenę sprzedaży równą wartości końcowej (WK) musi być Korzystający, czyli firma. W przypadku gdyby nabywcą była osoba fizyczna, sytuacja wyglądałaby tak, jak w przypadku wykupu przedmiotu leasingu przez osobę trzecią, a zatem cena sprzedaży byłaby równa aktualnej wartości rynkowej.

Umowa wygasa ostatniego dnia miesiąca, na który przypada płatność ostatniej okresowej opłaty leasingowej .

Można przedłużyć umowę leasingu, przyjmując jako podstawę do wyliczenia nowych rat leasingowych i wartości końcowej.

Tak – pobierana jest opłata administracyjna z tytułu zmiany warunków umowy leasingu.