Leasing nieruchomości

Leasing nieruchomości to coraz prężniej rozwijająca się odnoga leasingu, która oferuje często o wiele lepsze warunki finansowania niż umowa kredytowa, a także okazuje się świetnym sposobem na dynamiczne rozwijanie firmy.
Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty leasingu nieruchomości. Mamy duże doświadczenie oraz rekomenduje nas wielu zadowolonych klientów. Oferujemy Ci leasing różnorodnych obiektów o charakterze biznesowym:

 • hal produkcyjnych i magazynowych;
 • obiektów biurowych – salonów, siedzib, biur;
 • obiektów handlowo-usługowych;
 • lokali usługowych;
 • galerii handlowych;
 • obiektów hotelowych

Doskonale wiemy, jak trudne są początki związane z prowadzeniem działalności, dlatego nie zamykamy się na nowo powstałe firmy. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty, w ramach której możesz liczyć na elastyczne formy finansowania, uproszczony proces decyzyjny i minimum formalności.
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty leasingu nieruchomości?
Gwarantujemy Ci wykup nieruchomości pod koniec trwania umowy w atrakcyjnej cenie. Dajemy Ci możliwość skrócenia okresu amortyzacji nieruchomości i optymalizacji kosztów związanych ze wzrostem wskaźników finansowych i kosztów podatkowych.
Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Dzięki długiej obecności na rynku wiemy, co liczy się dla naszych klientów i zawsze staramy dać im to, czego potrzebują. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Proces leasingowy

Znajdź produkt

Kto inny niż Ty sam, będzie wiedział lepiej czego dokładnie potrzebujesz w swojej firmie? Sam znajdź odpowiednie urządzenie lub auto.

Zadzwoń do Nas

Już wybrałeś? To teraz czas na znalezienie finansowania. Kontakt z Nami pozwoli uzyskać przegląd ofert z 22 firm leasingowych i najniższą ratę.

Ustal warunki

Sposobów konfiguracji leasingu jest bardzo wiele. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję wpłaty własnej i wykupu końcowego, pomożemy zyskać na podatku

Finalizacja

Złożenie wniosku i uzyskanie finansowania to poza podpisaniem umowy, ostatnie formalności. Wykonamy je za Ciebie, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowym sprzętem już następnego dnia

Warunki Leasingu

Warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o leasing, są wielokrotnie niższe od tych, które wymaga od nas kredytodawca lub najemca – w przypadku wyboru metody wynajmu długoterminowego. Często te dwie pozostałe formy finansowania zewnętrznego są poza zasięgiem młodych przedsiębiorców.

Przedmioty leasingu

• Budynki i lokale biurowe
• Budynki i lokale handlowe lub usługowe
• Hale magazynowe i produkcyjne
• Centra logistyczne

Korzyści z leasingu

Leasing nieruchomości jest alternatywną do kredytu bankowego formą finansowania, która pozwala między innymi na:

 • Wykorzystanie tarczy podatkowej dzięki możliwości zaliczenia rat leasingowych do kosztów uzyskania przychodów i skrócenia okresu amortyzacji
  • Sfinansowanie innych inwestycji dzięki uwolnieniu środków finansowych „zamrożonych” w nieruchomościach (poprawa płynności Korzystającego)
  • Efektywne wykorzystanie majątku
  • Poprawę wyników finansowych Korzystającego (leasing zwrotny)
  • Osiągnięcie wymiernych korzyści wynikających z optymalizacji kosztów

Napisz do Nas!

Najczęściej zadawane pytania

Różnica między leasingiem operacyjnym a finansowym sprowadza się praktycznie do porównania ich w świetle podatku dochodwego. Leasing operacyjny daje większe korzyści podatkowe, gdyż całą ratę leasingową można uznać za koszt uzyskania przychodu, zmniejszając w ten sposób podstawę opodatkowania. W przypadku leasingu finansowego klient może odpisać tylko część odsetkową raty leasingowej oraz amortyzację. Dlatego większość klientów wybiera leasing operacyjny. Leasing finansowy jest wybierany przez klientów, którzy chcą mieć krótszy okres leasingu lub chcą wnieść większy udział własny w celu zmniejszenia zobowiązań. Leasing finansowy może być też stosowany przez firmy płacące podatek w formie zryczałtowanej, których nie interesuje odpis rat leasingowych w ciężar kosztów.

Płatność następuje na podstawie umowy, a dokładna wartość wykupu w PLN zawarta jest w piśmie informującym o zakończeniu umowy, które Firma Leasingowa przesyła Korzystającemu na dwa tygodnie przed wygaśnięciem umowy. Faktura zostanie wystawiona po wpływie środków na konto Firmy Leasingowej oraz uregulowaniu wszelkich płatności wynikających z umowy leasingu.

Właścicielem przedmiotu leasingu przez cały okres trwania umowy jest zawsze Finansujący. Po zakończeniu umowy leasingu operacyjnego Korzystający ma prawo nabycia przedmiotu za atrakcyjną cenę równą wartości końcowej.

Wszystkie zmiany dotyczące leasingu muszą być potwierdzone pisemnie, dlatego chcąc je prowadzić należy odpowiedni wniosek wysłać mailem lub drogą pocztową.

Jest taka możliwość, wystarczy wystosować do leasingodawcy odpowiedni wniosek, który będzie rozpatrzony w momencie niezalegania z opłatami na umowie leasingu. Powinniśmy otrzymać nowy harmonogram wraz z instrukcjami do zatwierdzenia. Wchodzi on w życie w momencie otrzymania odpowiedzi przez leasingodawcę.