Leasing komputerów i sprzętu IT

Chwilowo nie stać Cię na sprzęt IT niezbędny Ci do pracy? Nie rezygnuj z podnoszenia jakości świadczonych usług i komfortu pracy! Dzięki wygodnym formom finansowania zewnętrznego możesz pozwolić sobie na wejście w posiadanie najlepszych urządzeń IT w kilka chwil.
Obecnie najkorzystniejszy jest leasing komputerów i sprzętu IT. Żadna inna forma finansowania nie daje tylu korzyści jednocześnie. Decydując się na zawarcie umowy leasingowej z naszą firmą, możesz podnieść jakość swojej pracy. Oferujemy Ci:

  • proces decyzyjny trwający kilka chwil;
  • uproszczone procedury związane z zawarciem umowy;
  • elastyczne i wygodne dla Ciebie raty;
  • możliwość uzyskania rat malejących, stałych lub sezonowych;
  • dopasowany do Ciebie okres trwania leasingu;
  • możliwość leasingowania urządzeń nowych i używanych.

Oczywiście to tylko nieliczne z wielu zalet naszej oferty, którą Ci przedstawiamy. Jesteśmy otwarci na każdą firmę, wobec czego nie podcinamy skrzydeł świeżym przedsiębiorcom. Wystarczy, że prowadzisz firmę przez minimum pół roku, aby móc podpisać z nami umowę na korzystnych dla Ciebie warunkach.
Posiadamy duże doświadczenie i fachową wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Tobie i Twojej firmie najlepsze warunki leasingu sprzętu IT oraz komputerów. Sprawdź naszą pełną ofertę i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy Ci, że nie znajdziesz lepszej oferty na rynku. Nie wierzysz? Napisz do nas i przekonaj się na własne oczy!

Proces leasingowy

Znajdź produkt

Kto inny niż Ty sam, będzie wiedział lepiej czego dokładnie potrzebujesz w swojej firmie? Sam znajdź odpowiednie urządzenie lub auto.

Zadzwoń do Nas

Już wybrałeś? To teraz czas na znalezienie finansowania. Kontakt z Nami pozwoli uzyskać przegląd ofert z 22 firm leasingowych i najniższą ratę.

Ustal warunki

Sposobów konfiguracji leasingu jest bardzo wiele. Wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję wpłaty własnej i wykupu końcowego, pomożemy zyskać na podatku

Finalizacja

Złożenie wniosku i uzyskanie finansowania to poza podpisaniem umowy, ostatnie formalności. Wykonamy je za Ciebie, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowym sprzętem już następnego dnia

Warunki Leasingu

Warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o leasing, są wielokrotnie niższe od tych, które wymaga od nas kredytodawca lub najemca – w przypadku wyboru metody wynajmu długoterminowego. Często te dwie pozostałe formy finansowania zewnętrznego są poza zasięgiem młodych przedsiębiorców.

Finansowanie 100% wartości sprzętu

Leasing promocyjny 105%

Okres leasingu od 18 do 60 miesięcy

Szybka decyzja leasingowa

Minimum formalności

Przedmioty leasingu

• Komputery stacjonarne
• Serwery
• Specjalistyczne urządzenia elektroniczne
• Sprzęt mobilny – tablety, smartfony
• Oprogramowanie

Korzyści z leasingu

Napisz do Nas!

Najczęściej zadawane pytania

Różnica między leasingiem operacyjnym a finansowym sprowadza się praktycznie do porównania ich w świetle podatku dochodwego. Leasing operacyjny daje większe korzyści podatkowe, gdyż całą ratę leasingową można uznać za koszt uzyskania przychodu, zmniejszając w ten sposób podstawę opodatkowania. W przypadku leasingu finansowego klient może odpisać tylko część odsetkową raty leasingowej oraz amortyzację. Dlatego większość klientów wybiera leasing operacyjny. Leasing finansowy jest wybierany przez klientów, którzy chcą mieć krótszy okres leasingu lub chcą wnieść większy udział własny w celu zmniejszenia zobowiązań. Leasing finansowy może być też stosowany przez firmy płacące podatek w formie zryczałtowanej, których nie interesuje odpis rat leasingowych w ciężar kosztów.

Główne korzyści leasingu w porównaniu do kredytu:
• szybki i łatwy dostęp do finansowania – wymagania wobec Korzystającego są zwykle łagodniejsze niż w odniesieniu do Kredytobiorcy
• leasing nie obciąża zdolności kredytowej, nie powoduje wzrostu zadłużenia Korzystającego
• niższe koszty związane z brakiem konieczności ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń
• w przypadku leasingu istnieje możliwość ustalenia elastycznego okresu umowy i struktury płatności
• optymalizacja korzyści podatkowych
• niższa cena zakupu dóbr inwestycyjnych dzięki rabatom wynegocjowanym przez Finansującego
• szybki proces decyzji dotyczącej leasingu i krótki okres oczekiwania na przedmiot leasingu w porównaniu z długimi procedurami przyznawania kredytu w banku
• jeżeli Korzystający ma problemy za spłatą rat leasingowych, istnieje możliwość przeniesienia praw i obowiązków na inny podmiot
• przy leasingu, pracownicy firmy leasingowej rejestrują oraz ubezpieczają samochody, wyręczając tym użytkującego.

Tak, jeśli są zatrudnieni na umowę o pracę. W pozostałych przypadkach należy wystąpić o specjalną zgodę..

Wszystkie prawa reklamacyjne dotyczące przedmiotu leasingu należą do osoby korzystającej, wyjątkiem jest odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży, która wymaga zaangażowania firmy leasingowej. Całość procedury powinna być uzgodniona przez leasingobiorcę, a leasingodawca tylko potwierdza (wyraża zgodę) na rozwiązanie.

Wszystkie zmiany dotyczące leasingu muszą być potwierdzone pisemnie, dlatego chcąc je prowadzić należy odpowiedni wniosek wysłać mailem lub drogą pocztową.